Bayırköy Belediyesi Resmi Web Sitesi

Haberler & Duyurular


Belediye Başkanımız Mustafa YAMAN, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü `` nün, 4.yıl dönümünde bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanımız Mustafa YAMAN, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ` nün, 4.yıl dönümünde bir mesaj yayınladı. 14/07/2020
Yüce milletimiz,Milli birlik ve beraberliğimize ,özgürlük ve bağımsızlığımıza göz diken ,gerek içerde,gerekse dışardaki hain güçleri,Cumhurbaşkanımız sn Recep Tayyip ERDOĞAN’ın”TEK BAYRAK,TEK DEVLET,TEK MİLLET,TEK VATAN “ilkesiyle, ,vatanı uğruna,göğsünü ve gövdesini hiç düşünmeden siper edip, Milletimizin birlik ve beraberliğiyle tek yumruk olarak ,yaşanan o kara gecede, hain darbe girişimini geri püskürtüp, Ülkemiz üzerinde oynanmak istenen hain kalkışmayı,hain oyunları bozmuştur.
251 şehitimizin ve binlerce gazimizin yazdığı 15 Temmuz destanı, tarihimize şanlı bir sayfa olarak yazılmış,Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve Yüce Türk Milletinin Bağımsızlık ve vatan uğruna çoluk, çocuk ,kadın,genç, yaşlı demeden canlarını hiçe sayarak,yurdunu savunmaya hazır olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.
Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma sakın;
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın’
dizelerindeki gibi ,vatanı uğruna,şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun.
Rabbim o günleri bizlere bir daha yaşatmasın., Allah tüm gazilerimizden razı olsun, milli birliğimiz inancımız daim olsun.

Diğer Başlıklar